רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
Nuhome Showroom
אולם תצוגה למטבחים
חברת NUHOME מציעה לכם מגוון רחב של מטבחים, ריצוף, ריצפות עץ, משטחי עבודה, ברזים וכיורים אשר מתאימים לכל בית, לכל סגנון, לכל לקוח. אנו מציעים לקבלנים שירותי דיזיין ותכנון, התקנה מהירה ומחירים מעולים.
Nuhome Showroom
אולם תצוגה למטבחים
חברת NUHOME מציעה לכם מגוון רחב של מטבחים, ריצוף, ריצפות עץ, משטחי עבודה, ברזים וכיורים אשר מתאימים לכל בית, לכל סגנון, לכל לקוח. אנו מציעים לקבלנים שירותי דיזיין ותכנון, התקנה מהירה ומחירים מעולים.
small beez
שיווק דיגיטלי מבוסס תוצאות
הופכים אותך מעוד עסק למותג מנצח! עם 20 שנות ניסיון
דרושים אנשי מכירות ומנהל פרוייקטורים
לאזור וושינגטון וסן פרנסיסקו, עזרה בדיור
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
בונים את תעשיית הבניין: דיגיטלית
בנייה היא התעשייה הגדולה בעולם, וכיום אפילו מחוץ למשבר היא לא מתפקדת היטב. למרות המגבלות, ענף הבנייה נמצא על סף מהפכה טכנולוגית שתעצב מחדש את עתידה חברות הבנייה נמצאות כעת במרוץ להפוך לדיגיטליות, בתקווה כי הטכנולוגיה תשפר את הרווחיות ותוך כדי גם תהדוף מתחרים.

תעשיית הבנייה ידועה בהתנגדותה לשינוי, והיא מפגרת הרבה אחרי תעשיות אחרות בשנים האחרונות. השנה, לעומת זאת, מגפת הקורונה אילצה חברות שמרניות מבחינה היסטורית לבצע התאמות רחבות ומקיפות.

אין ספק שענף הבנייה הוא התעשייה הצומחת ביותר בעולם, אבל האחרונה לאמץ את היתרונות של הטכנולוגיה.  במיוחד השנה, בשל מגפת הקורונה, אתרי בנייה ברחבי העולם התרוקנו והם היו בין המגזרי תעשייה שנתקעו לחלוטין במשך כמה חודשים טובים בשל הנעילה. אבל זו הייתה גם שנה של חקירה של  טכנולוגיית  בנייה — פלח מוזנח.

דו"ח מקינזי  בחודש שעבר חזה טלטלה גדולה בענף הבנייה בעשור הבא, כאשר חברות מאמצות טכנולוגיות ומתודולוגיות מהעולם הייצור. ואכן, עיקר בעיות תעשיית הבנייה לטווח  קצר וארוך ייפתרו בטכנולוגיה.

 

 

 

בום טק הבנייה

בנייה היא התעשייה הגדולה בעולם, ובכל זאת, גם מחוץ למשברים, היא לא מתפקדת היטב. המערכת האקולוגית מייצגת 13% מהתמ"ג העולמי - אך הבנייה ראתה צמיחה נמוכה של 1% בפריון בשנה בשני העשורים האחרונים.

אם לוקחים את הטוב עם הרע, צפוי כי מגפת הקורונה המתמשכת תניע בהאצה נטו משימוש בטכנולוגיה, וענף הבנייה ימשיך את הפיכתו מתעשייה מורכבת מאוד, מפוצלת ומבוססת פרויקטים לתעשייה מתוקנת מאוחדת ומשולבת יותר.

                                                                                                                                     

נזכיר כי בינואר 2020 דו"ח של IDC שפורסם צופה כי הביקוש לרובוטים של בנייה יגדל ב-25% בשנה עד 2023. באשר לגודל שוק הבנייה העולמי, הוא צפוי  לרדת מ-11.2 מיליארד דולר ב-2019 ל-10.56 מיליארד דולר ב-2020. עם זאת, התעשייה תראה סימני התאוששות ב-2021 ותגיע לגודל שוק של 11,496.7 מיליארד דולר, ו-CAGR של 1.2% בין 2019 ל-2021.

אזור אסיה פסיפיק (APAC) צפוי לרשום את ה-CAGR הגבוה ביותר מבחינת ערך בענף הבנייה העולמי במהלך תקופת התחזית, כאשר האזור שלט בענף הבנייה ב-2019. לחברות הבנייה יש הזדמנויות רבות בשוק APAC בהשוואה לעמיתים האירופיים ואלו שבצפון אמריקה בשל עבודה בעלות נמוכה וחומרי גלם.

למרות ההתנגדות המסורתית של ענף הבנייה  לטכנולוגיות  חדשות-חלקם עושים צעדים משמעותיים מבחינת התקדמות בתחום. דוגמאות בולטות כוללות טכנולוגיה ניידת, מזל"טים, ניטור מידע בנייה (BIM), מציאות מדומה, הדפסה בתלת-ממד ובינה מלאכותית. רנסנס באימוץ טכנולוגיות חדשות בתקשורת, ייצור חומרים, ניהול שרשרת אספקה ותיאום תעשייה, כל זה בהחלט בעיצומו. בעלי תפקידים עומדים כעת בפני בחירה - להוביל את השינוי או לראות מישהו אחר עושה את זה.

 

 

YOU MIGHT ALSO LIKE