רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Nuhome Showroom
אולם תצוגה למטבחים
חברת NUHOME מציעה לכם מגוון רחב של מטבחים, ריצוף, ריצפות עץ, משטחי עבודה, ברזים וכיורים אשר מתאימים לכל בית, לכל סגנון, לכל לקוח. אנו מציעים לקבלנים שירותי דיזיין ותכנון, התקנה מהירה ומחירים מעולים.
small beez
שיווק דיגיטלי מבוסס תוצאות
הופכים אותך מעוד עסק למותג מנצח! עם 20 שנות ניסיון
בניין דירות ייחודי ייבנה בסמוך לשד' סנסט המפורסמת
כ-200 דירות יוקמו במסגרת הפרויקט השאפתני, שישולב עם שטחי מסחר בקומת הקרקע. המבנה, שזכה לשם "Inspire Hollywood", יוקם במקום חניון מיושן שקיים במקום כרגע, וצפוי להיפתח בעוד כשנתיים

חברת פיתוח הנדל"ן Bond Co משיקגו הודיעה השבוע על כוונתה להקים בניין רב-קומות שישלב בין יחידות דיור לבתי עסק בסמוך לשדרת סנסט המפורסמת בהוליווד.

 

כך יראה הבניין בשנת 2021 בעת שייפתח (צילום: Bond Co)

 

על פי התכנון, הפרויקט יקום במקום חניון מיושן הקיים ברח' קאסיל (Cassil) ובמסגרתו ייבנה בניין שיכיל 200 דירות. 20 יחידות דיור יוקצו לטובת משפחות מעוטות יכולת, דבר שזירז את תהליכי האישור הנדרשים בעירייה.

בנוסף לדירות הרבות, כמעט כל קומת הקרקע של המבנה (כ-1,100 רגל רבוע) יוקצה לשטחים מסחריים. על פי ועדת התכנון העירונית, הבניין צפוי להיבנות לגובה של 8 קומות. 

 

 

השם שנבחר לפרויקט השאפתני הינו "Inspire Hollywood", ובאתר של חברת הפיתוח נכתב כי עבודות הבנייה יסתיימו בשנת 2021. מדובר בפרויקט השלישי של החברה באזור לוס אנג'לס לאחר שקיבלה את האישורים הנדרשים על מנת להתקדם בפרויקטים בווסטלייק ובשד' בלמונט באזור ווסטלייק נורת'.

YOU MIGHT ALSO LIKE